Дебати у 5-В класі

У рамках проекту “Класна школа” в 5-В класі відбулися дебати. Учні класу були поділені на групи, в яких обговорювали питання, як нові технології можуть допомогти в навчанні, спілкуванні та повсякденному житті гімназії.

На основі обговорення принципів “Класної школи” були запропоновані пропозиції до Кодексу, які будуть представлені від усього класу під час шкільних дебатів.

Більшість учнів висловилися про те, що використання  ІКТ допоможуть у процесі навчання та спілкування.

1. Використання гаджетів для скачування електронних книг.
  2. За допомогою інтернету можна швидко знайти потрібну інформацію з будь-якого предмету.
  3. Дистанційне навчання учнів, які за станом здоров’я (чи іншими поважними причинами) не можуть певний період відвідувати навчальний заклад.
  4. Виконання додаткових завдань з різних предметів.
  5. Вільне спілкування між однокласниками чи учнями з будь-яких шкіл та навіть країн.

Все це можливе за умови дотримання певних правил використання ІКТ:

1. Використовувати гаджети лише з дозволу вчителя.
  2. Обмежити час використання заради збереження зору.
  3. Не грати в ігри та т.п. під час уроку.
  1. Заборонитивикористання під час контрольних та самостійних робіт.

У разі порушення правил користування гаджетами у школі, учні запропонували наступні дії:

1. Залучати учнів до виконання додаткових завдань, до шкільних заходів та інших суспільно-корисних справ.
  1. Повідомляти батькам записом у щоденнику , забирати гаджети до завершення навчального дня та заборона використання в майбутньому під час навчання.

IMG_20151021_090235     IMG_20151021_090118

IMG_20151021_090134      IMG_20151021_090028