Дебати 6-Г класу

IMG_20151015_085011IMG_20151015_085353IMG_20151015_085344

Саме тільки слово “гаджет” викликає у дітей велику кількість емоцій! Смартфони, планшети, ноутбуки та інші електронні пристрої міцно зайняли місце в нашому житті. Як мінімум один гаджет зараз є в кожній сучасній родині. Не дивно, що діти починають користуватися ними раніше, ніж говорити і, тим більше, писати від руки. “”Гаджет”  в навчальному процесі” – ось над такою темою працював 6-Г на  класних дебатах

За

1. Частина технічного прогресу

2. Розвиваючий інструмент

3. Помічник у навчанні

4.Пристрій щоб провести вільний час з користю

Проти

1. Проблеми зі здоров’ям

2. Емоційна залежність

3. Джерело заборонених тем

4. Підміняють реальне спілкування

А ще не забувайте, що до певного віку головним прикладом для дитини є її батьки. Якщо мама з татом весь вільний час проводять в соціальних мережах, то не варто дивуватися, що гаджети асоціюються у дитини з чимось надзвичайно важливим і захоплюючим.

1. andrailkiv

Молодці! Чудова робота як для 6-го класу. Дуже правильно та влучно, повністю погоджуюся з пунктами.

2. Ewa

Хорошо поработали. Очень интересные и умные выводы! Поздравляю все учеников – участников дебат!

3. Екатерина

Ви все дуже правильно підмітили, та зважили всі “за” і “проти”. Молодці!

4. dmysobchuk

Молодці! Досить серйозно підійшли до цього питання.

5. Досить цікаві висновки..сподіваюся, що вони допоможуть вам в майбутньому…Бажаю успіху!

6. Через кілька років відчуття новизни гаджету нівелюється і стане можливим використання їх з суто навчальною метою.