Успішне завершення завершення проекту “Нові та зниклі професії” у класах 7А та 7Б.

DSC_0527 DSC_0858

22.04  на класних годинах учні 7А та 7Б класів презентували свої проектні роботи за темою: “Нові та зниклі професії”. Протягом двох тижнів діти працювали над своїми проектами: знаходили інформацію, брали інтерв’ю у батьків, оформляли інформаційні банери, готували комп’ютерні презентації.

Особливо дітей вразила презентація професії, які зникли. Дехто навіть і не уявляв про існування таких професій, як: людина – будильник, крисолови, ліхтарник.

Цікаво було також слухати інтерв’ю з деякими батьками про те, як змінилися їх професії завдяки розвитку інформаційних технологій. це були професії журналіста  та юриста.

Здивували своєю винахідливістю діти, які працювали над темою “Професії майбутнього”. Після їх виступу захотілось дочекатися того часу, коли люди будуть жити у підводних містах так само, як ми зараз. Або дочекатися таких комп’ютерів, які лише при дотику до екрану, визначають стан твого здоров’я. Або шприц, який одразу видає результати аналізів.

Завдяки змістовній презентації за підтемою “Нові професії, що з’явилися за останні 5-10 років” діти дізнались про особливості професій таких людей, назви яких ми чуємо щодня: шопер, копірайтер, логістик.

Наприкінці діти зробили висновки:

1. Праця людей була замінена механізмами, які виникли у процесі розвитку технологій. Тому багато професій сьогодні вже не існує.

2. Деякі професії завдяки ІТ-технологіям спростили та удосконалили працю людей.

3. Сучасні професії, які нещодавно виникли, вимагають не тільки суто професійних знань, а й вміння використовувати ІТ – технології.

У цілому діти отримали задоволення від проведеної роботи.

DSC_0526 DSC_6235

1. vikgavrylina

Молодці! Ми також працюємо над таким проектом. Учні гімназії надзвичайно активні.

2. Ewa

Поздравляю с успехом – очень интересный проект, я думаю, что стоит его показать другим ученикам. А как Вы оцениваете активность учеников? Как они оценивают свою работу в проекте? Чему новому научились?