Користуйся розумно

З 21 по 29 жовтня у школі відбулися дискусії у 5-7 класах на тему “Використання гаджетів у школі: за і проти”. Опитування показало, що учні використовують гаджети більше для проведення дозвілля, ніж з метою навчання. Для проведення дискусії було використано метод “гарячого стільця”, що дало можливість кожному охочому підтримати власну команду. Працюючи у групах, діти сформували цілу низку правил користування гаджетами під час навчання, серед яких: ретельна підготовка необхідної інформації до уроку, помірність у використанні, неприпустимість використання гаджетів для виконання творчих завдань, контрольних робіт, тощо…

IMG_3469IMG_3455IMG_3467IMG_3459IMG_3461IMG_3483

 

Share Button

9s коментарів

  1. Іванна

    “Гарячий стілець” – це цікаво! Чи змінилися потреби в гаджетах після дебатів?

    Відповіcти
  2. dinahejko

    Завдання, яке сьогодні стоїть перед учителями і батьками – навчити дітей використовувати Інтернет правильно. Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті – на вулиці та дорозі, нам необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті – в Інтернеті.

    Відповіcти
  3. larsuleva

    Важливість гаджетів у навчальній діяльності дуже важлива, але і відволікаючу ігрову складову теж не слід відкидати.

    Відповіcти
  4. Валерія

    Так, уявити сучасну дитину без гаджетів важко. Головне, щоб учні розуміли, коли корисно, а коли шкодить.

    Відповіcти
  5. Дмитро

    Доброго дня!
    Планшети – дуже корисна річ для учня. Особливо з точки зору зручності. Не потрібно носити з собою цілу кіпу тяжких підручників, адже все можна вмістити в один гаджет. Ми у своєму закладі також працюємо над тим, щоб якомога доступніше дітям пояснити, що планшет – це не тільки розвага, а й величезна допомога у навчанні!

    З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 М. Кіровоград

    Відповіcти
  6. Володар Кривий Колиндянська ЗОШ

    Розум – одна із запорук щастя!!!

    Відповіcти
  7. Justyna

    Я очень рада что Вы использовали эти активные методы.

    Відповіcти
  8. Тетяна

    Надзвичайно актуальна тема. Навчити дітей користуватися гаджетами для здобуття освіти та всебічного розвитку, навчитися вчителям сприймати новітні технології як допоміжні засоби для викладання свого предмета, для спілкування з учнями, – нагальна потреба нашого сьогодення.

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>