Опис етапів роботи проекту “Мальовнича Україна”

Про реалізацію проекту “Мальовнича Україна” розповіли учні 7-Б класу.

І етап. Вони вибрали собі тему “Мальовнича Україна” в рамках проекту “Я люблю Україну” на класних зборах. Вона їх захопила маштабністю та екскурсійними можливостями в реалізації.

ІІ етап. Діти при плануванні роботи утворили групи, які відповідали за презентації різних регіонів України. Довелось деталізувати тему і зупинитись на представленні саме великих міст України, хоча були думки шукати інформацію про “7 чудес України”, про замки та інші географічні об’єкти нашої неньки. Цей момент показав, що проект має право і можливості для продовження. Форму представлення проекту на Фестивалі  також обговорено на цьому етапі, це віртуальна екскурсія мальовничими містами України.


Мальовнича Україна 


Screenshot (3)

ІІІ етап. Збір інформації та виготовлення кінцевого продукту. Вже підготовленно презентації про Київ, Полтаву, Вінницю, Одесу, Дніпро, Львів. Їх зібрано в єдину. Screenshot (4)На черзі – підготовка виступу учнів, які будуть презентувати проект на Фестивалі.

Ще хочеться продемонструвати Імена дітей цього класу, вписані в символи загального проекту, виконано в програмі Тагул, їх використано в роботі.

Я           Word Cloud 2 (1)Word Cloud 2 (2)

Share Button

3s коментарів

 1. Ewa Borgosz

  Не могу дождаться виртуальной экскурсии. Как вам удаётся так быстро разрабатывать проект? Ваши ученики сделали уже очень много! Интересная идея с именами учеников на фоне карты Украины или сердца. Дети должны были также выбрать из многочисленных возможностей только часть. А может в будушем захотят продолжить тему и показать другие интересные места Украины?

  Відповіcти
 2. ogerbanosenko

  Єва, учні 7-б справді спрацювали оперативно,вони трудились над своїм проектом близько місяця. Віртуальну екскурсію вже майже зроблено, ще два учня мають донести матеріал. Її виконано в Power Point, де анімація досягається за рахунок тригерів, та гіперсилок по презентації. Досить цікаво виглядає. Але нажаль, коли загружаєш її в інтернет, інтерактивність втрачається. І перед нами звичайна презентація. Ви можете її побачити, нажавши на слова “Мальовнича Україна” перед відповідним малюнком. Звісно подорож можна було виконати в інших інтернет онлайн додатках, але місце де відбудеться в нашій школі презентація,актовій залі, потрідно розраховувати лише на офлайн. Стосовно продовження теми, то я з вами погоджуюсь, вона має місце для розвитку. Це відмічали в розмові і діти.

  Відповіcти
 3. Анастасія Власюк

  Молодці! Дуже гарний, цікавий та захоплюючий проект. Ваші діти оригінальні та працьовиті. Натхнення та успіхів у подальшій роботі в рамках проекту “Класна школа”.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>