Планування учнівських проектів

Про свої перші кроки в реалізації проекту “Я люблю Україну” повідомили учні 9- А класу. При планувані використано додаток mindmup. Чітко окреслені часові рамки, групи і їхні завдання.Screenshot_12

Share Button

5s коментарів

  1. Елла Ситник , учитель СШ№250 м. Києва.

    Привіт!
    Чудова тема проекту. Дуже актуальна.
    Девятикласники, за такий короткий проміжок часу, з початку навчального року, змогли просунутися до рівня створення та реалізації проекту… Просто молодці!!!
    Шкода, чесно кажучи, що на блозі так мало інформації про проект. Дуже хочеться дізнатися більше. Що ви робите, як ви це робите? Що відчуваєте? Які цікаві, креативні, несподівані “повороти”, ідеї зявлялися в ході розгортання проекту? Якщо зявлялися… Що найбільше захищає від непоборних труднощів? І як знайти “ліки” від збайдужіння чи ліні?
    Я готова вчитися і використовувати ваш досвід. Дякую

    Відповіcти
    1. ogerbanosenko

      Здраствуйте, дуже приємно що Вас зацікавили наші діяння! Дякую за схвальні коментарі!
      Наш проект “Я люблю Україну ” реалізовують не лише дев’ятикласники, а вся середня і старша школа. Просто на прикладі них було показано перші кроки в реалізації їхньої теми ” Українська національна кухня”. З ментальної карти видно, які групи створенні учнями, яка робота їх чекає. Також зі схеми видно, що проект в стадії реалізації(листопад), тому про напрацювання будем писати згодом, так як і про емоції та почуття в ході їхнього проведення.
      Мотивація – це найкращі “ліки”, як вчитель подасть значення проекту, як запалить оченята в цей момент, так і будуть працювати діти.
      Але це лише звіт про І етап роботи одного класу, адже кожен має свою тему в рамках проекту.
      Чекайте продовження у висвітленні нашої роботи.

      Відповіcти
  2. Алла Ткачук

    На мою думку, матеріали вашої роботи є дуже цінними. Головне, що ви змогли зацікавити і залучити велику кількість учнів. Ваша команда працює злагоджено і ефективно. Про це свідчить багато напрацювань. Не зупиняйтеся на досягнутому!!!

    Відповіcти
  3. Ewa Borgosz

    Мне нравится ваша идея использования ментальной карты для представления общей идеи проекта. Стоит разработать с учениками подробный график/план работы по принципу: кто? что делает? до какого срока? какие ресурсы нужны?

    Відповіcти
    1. ogerbanosenko

      Так, ментальні карти дуже гарний додаток при плануванні роботи. Будемо в майбутньому більш детальніше розписувати структуру роботи. Як показує практика, ідеї виникають в процесі праці, залишається їх лише фіксувати на карті.

      Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>