НАРОДНИЙ МЕМОРІАЛ

У День пам’яті і примирення обеліск між Краматорськом і Слов’янськом прикрасили маками, які зробили діти-сироти з «Смарагдового міста». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх бійців, які загинули на фронті в боротьбі за незалежність України.

Старшокласники нашої школи читали вірші, співали патріотичні пісні, говорили про мир. На мітинг приїхали представники активної громадськості з Краматорська, Слов’янська, прикордонники Краматорського прикордонного загону. Меморіал загиблим воїнам був відкритий влітку 2015 року завдяки волонтерам, з тих пір патріоти своїми силами доглядають за пам’ятником, збираються у нього, щоб висловити подяку за мирне небо.

Desktop64