Проект «Інтеграція через діалог»

З грудня 2015 року освітяни Краматорська працюють з дітьми-переселенцями із зони АТО в рамках Європейського проекту «Інтеграція через діалог», який започатковано Всеукраїнською асоціацією «Нова Доба» за підтримки МОН України (координатор у місті Кравцова Л.Ф., методист МК УО). Учні Краматорська – активні учасники проекту. Так, Кравцов Владислав, учень 11 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 брав участь у заняттях молодіжних студій мм. Києва, Львова. На грудневому семінарі в м. Київ за участю МОН України та посольства Німеччини молодіжна арт-студія презентувала фотовиставку «Те, про що важко сказати», у створенні якої брав участь і Влад Кравцов.
Копії виставки будуть представлені в містах України: Львів, Бахмут, Сєверодонецьк, Слов’янськ, Чернігів, Кропивницький, Харків, Чернівці, Бердичів, Кам’яне, Марганець, Бердянськ, Житомир.
З 23.01.2017 року фотовиставка «Те, про що важко сказати» почала роботу в Краматорській ЗОШ №8.
Виставка являє собою низку концептуальних фотографій, на яких діти-переселенці відобразили свої внутрішні переживання, що з’явилися в нових життєвих обставинах. Вони наче втратили можливість бути сприйнятими без «викривлення образу» як з боку нового середовища, так і «старих знайомих». Арт-проект – спроба візуально продемонструвати те, що надто важко передати словами. Візуальні образи – діти-переселенці. Арт-куратор: Христина Музичук

.hzY4RbF8pp4 mgyo0JRRwpk NtnfzIjchE0 pLK8iXuJP1c sN_Zg_gDbHQ tPPjV9zseH8 ubfbDJlfD-o WYcBpzUPBYg