24.01.2017р. Засідання батьківського клубу “Виховання дітей – спільна справа батьків і педагогів”. Дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід у школі не тільки з дітьми, а й з батьками. Дякуємо за співпрацю лейтенанту поліції Наталевичу О.О. та ст. лейтенанту поліції Рязановій Л.С., учителям і батькам, представникам МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ.

blUK81ozuwU CX50g9DlPxo HVJlCOtvvto IRM8IKWfjg4 n83UBYjBY2c NW2V1HqdD9Q VM0hH4_2gzU