Ювілейні Х “Олексини читання”

25.01.2017 р. у центральній міській бібліотеці ім. Л.Українки м.Дружківка відбулись ювілейні Х “Олексини читання”, присвячені 90-й річниці від дня народження українського патріота, педагога, правозахисника, дисидента, філософа, мовознавця – Олексія Івановича Тихого. У заході взяли участь 17 учнів із різних місць Донецької області, Краматорськ представляли учні ЗОШ 8, 25, 26. Усі краматорчани стали переможцями конкурсу: 1 місце – Макогон Наталя (ЗОШ №8), 3 місце поділили Колотюк Ксенія (ЗОШ №25), Хілько Еліна, Кравцов Тимур (ЗОШ №26). Вітаємо переможців!!! Висловлюємо велику подяку організаторам заходу представникам обласного товариства Олекси Тихого (Фіалку Є.Б., Шаповалову Є.В.), дружківської міської ради, відділу культури, директору департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надії Оксенчук, депутату Івано-Франківської обласної ради, поету, письменнику, педагогу Оксані Тебешевській, родичам видатного земляка Олександрі Іванівні Сидоровій-Тихій, рідній сестрі, та племінниці Кравцовій Л.Ф.

DJ_9d4t1VAs LxfR96Y5NmQ sStchZyjLSo