Дебати у 8-Б класі

7 жовтня 2016 року в 8-Б касі пройшли дебати на яких обговорювалось питання « Контрольна робота на комп’ютері ефективніше, ніж в зошиті»

Учні класу напередодні обдумували всі «за» та «проти» по даному питанні.

Під час дебатів, які пройшли між двома командами, прозвучало багато цікавих думок. Кожен учень висловив свою думку.

В результаті було сформульовано  пропозиції до шкільного кодексу. Які Трухан А. і  Шувалова В. оформили у вигляді газети.

8-Б4 8-Б3 8-Б1 8-Б5

8-Б2

1. Людмила Кузьменко

Дуже цікаво, як ви будете аргументувати на загальношкільних дебатах, бо питання суперечливе.

2. Ewa Borgosz

Интересный вопрос и интересные выводы. На снимках видно, как ученики готовят аргументы, да? Принципы чёткие, ученики – умницы. И газетка красиво оформлена.