Екологічний захід «Земля у Твоїх долонях»

21 квітня у школі до Дня Землі було проведено екологічний захід «Земля у Твоїх долонях».

Мета заходу:формувати екологічну культуру учнів, екологічне знання та мислення; сприяти формуванню знань про необхідність гармонійного співіснування людини і природи, відповідального ставлення до неї; спонукати учнів бережливо ставитись до всього живого на планеті; виховувати чуйність, патріотизм, почуття взаємодопомоги, дружби і взаємоповаги.

Обладнання: малюнки та плакати на екологічну тематику на тему «Дзвони Чорнобиля»; вислови про природу; портрети героїв пожежників; література про Чорнобиль; мультимедійна презентація.

Eko_zach_21_04_1 Eko_zach_21_04_2 Eko_zach_21_04_3 Eko_zach_21_04_4 Eko_zach_21_04_5 Eko_zach_21_04_6 Eko_zach_21_04_7 Eko_zach_21_04_8

У підготовці та проведенні екологічного заходу було використано інформаційно-комунікативні технології, а саме:

• Демонстрація фільму «Екологія», фрагментів документальних фільмів;
  • Інформація була подана в мультимедійній презентації;
  • підбірка фотографій була взята з Інтернет-ресурсів.