Проведення дебатів у 6-Б класі

Debati_6B_KS_02

У рамках програми “Класна школа” в учнівському колективі 6-Б класу проведені дебати стосовно принципів класної школи.

Учні активно обговорювали принципи “Класної школи” і на основі обговорення було сформовано кодекс 6-Б класу!

Debati_6B_KS_01 Debati_6B_KS_04 Debati_6B_KS_05 Debati_6B_KS_07 Debati_6B_KS_08 Debati_6B_KS_14 Debati_6B_KS_15 Debati_6B_KS_17

Під час виховної години учні дізнались про проведення класних дебатів їхню мету та ідею. Дебати у класі проводились усно. Ми провели їх в класному кабінеті, участь у дебатах взяли 22 учні. Обговорення проводились у стилі брейн-стормінг. Під час дебатів учні розглянули всі шість принципів і запропонували свої ідеї та пропозиції з яких і було складено кодекс класу. Дійшли таких принципів:

1. Використовувати Інтернет для організації навчального процесу;
  2. Використовувати соціальні мережі у цілях навчання;
  3. Допомагати батькам пізнавати ІКТ – технології;
  4. Допомагати учителям пізнавати Інтернет ресурси;
  5. Використання безпечних Інтернет ресурсів;
  6. Використовувати ІКТ для вивчення іноземних мов.

Діти також висловили бажання більш інтенсивного впровадження уроків з використанням Інтернету.

Багато питань виникало щодо безкоштовного та швидкісного Wi-Fi доступу до мережі Інтернет.

Учні шостого 6-Б класу погодились взяти участь у загальношкільних дебатах, оскільки це дуже зацікавило їх.

1 коментар

1. Дмитро

Було б добре як би дійсно думка учнів була врахована.