ІКТ на допомогу юним науковцям

Інформаційно-комунікаційні технології допомагають учням в освоєнні нових знань, розширюють світогляд, допомагають в навчанні. У нашій школі активно працює наукове товариство учнів «Ерудит». ІКТ допомагає юним науковцям підбирати необхідну інформацію, ілюстративний матеріал. Репетиції захисту або просто консультації з педагогічним керівником науково-дослідницької роботи можна провести через Skype, за допомогою електронної пошти.

Нам є чим пишатися – 15 переможців у районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН і 15 рекомендовано на міський етап.

MAN5 MAN1 MAN2 MAN3