Дебати у 6-В класi

IMG_8319 Нещодавно у нашому 6 – Вкласі відбулися дебати щодо використання різних гаджетів у школі. Ми легко визначили, чим вони корисні, але довго сперечалися, чи варто їх використовувати на уроках, чи не будемо ми лише гратися ними. Але наша вчителька Яна Вікторівна допомогла нам визначитися. Ми склали список того, що можна виконати за допомогою цих гаджетів на уроці, щоб урок став цікавішим і нам було легко виконати завдання. А також ми визначили, для чого не можна їх використовувати. Нам дуже сподобалися дебати, особливо зраділи, коли дізналися, що можна буде користуватися телефонами та планшетами за своїми правилами.

Share Button

8s коментарів

 1. iratyasko

  ЦІКАВО! Майже так відбувалося у нас? Шестикласники ще тільки починають освоювати великий океан інформації – це я про гімназистів. А тому навігатори завжди потрібні – для цього існує “КЛАСНА ШКОЛА” і Кодекс 2.0, який творимо разом!!!!

  Відповіcти
 2. irsidanych

  Супер, ми теж раділи, коли при спільному обговоренні “винайшли правила”, які нам сподобалися…

  Відповіcти
 3. olena

  Молодці! Вдалого вироблення спільних шкільних правил!

  Відповіcти
 4. majawrzos

  Здравствуйте,
  красивые картинки. счастливые дети. Я думаю что самое трудное это начать проект, а потом уже легче. Дебаты очень важно.
  С нетерпением жду Ваших следующих предложений. Я очень рада нашему сотрудничеству. Напишите пожалуйста как Ваши ученики относятся к нашему проекту.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>