Засідання творчої групи етвінерів НВК “Ліцей № 10″

3 лютого 2016 року етвінери НВК “Ліцей № 10″ зібралися, щоб обговорити завдання для нових проектів, розподілити обов’язки, задати запитання щодо виконання та строків проектів. Також діти залюбки передивились створені ними раніше презентації та фільми; роботи партнерів з Польщі, Португалії, Італії, Словенії та Румунії. Особливо захопливим виявився перегляд відео про Різдво у Грузії. Діти були приємно вражені ромаїттям цікавих історій про учнів та школи, традиції та свята у школах.

Насолоджуйтесь переглядом відео, створеним у програмі KIZOA

1. olena

Доброго вечора! Зацікавило визначення “етвінери”. Розкажіть, будь ласка, звідки така назва і хто це такі?
    Дякуємо.
    З повагою, БЗШ І-ІІІ ст. № 15, Біла Церква.

2. allasuprun

Удачі бажаю творчому і кративному вчителю Цикунковій Я. та її вихованція у проектній діяльності