НАШ ЛІЦЕЙ

“Наш ліцей – будинок радості для учнів, будинок творчості для вчителів та будинок спокою для батьків”

На сьогодні в НВК “Ліцей № 10″  навчаються 879 учнів у 37 класах. 10 та 11 класі – це ліцейні класи. Поглиблено вивчається математика, англійська та українська мови, історія, біологія та хімія.  В ліцеї також викладаються спеціалізовані курси. В ліцеї учні вивчають французьку, а з цього навчального року і польську мови.

29314638Європейське подвір”я нашого ліцею

1 коментар

1. Maja

Здравствуйте,
    Меня зовут Майя. Мы встретились на конференции в сентября.
    Я буду твоим опекуном. Я с нетерпением жду нашего сотрудничества.
    Мое знание украинского и русского очень плохое, но я постараюсь, чтобы помочь вам столько, сколько я могу.
    если у Вас появятся вопросы или будете нуждаться в помощи пишите мне маилы, желательно на английском языке
    удача