ГІМНАЗИСТИ-ДЕСЯТИКЛАСНИКИ БРАЛИ УЧАСТЬ В УРОЦІ САМОВРЯДУВАННЯ

6 грудня гімназисти 10-Б класу взяли участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування. Мета заходу – зміцнення іміджу місцевого самоврядування, поширення ідей децентралізації та підвищення політичної грамотності учнів. У заході брали участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.  Гімназисти під час уроку мали можливість поставити свої запитання, написавши їх у коментарях, в зв’язку з великою кількістю учасників (понад 237 навчальних закладів України) та обмеженим часом уроку спікери не змогли відповісти на всі запитання в ефірі, але організатори обіцяють дати відповіді після ефіру в письмовому вигляді в коментарях до відео.

IjtBZIkcrHE

1 коментар

1. apolonska

Самоврядування вчить наших дітей жити і працювати у сучасному житті.
    Полонська А., Новогродівська ЗОШ №7, м. Новогродівка