ПРОЕКТ АШЮ: НАШІ ГІМНАЗИСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

28 жовтня група гімназистів Одокієнко Єлізавета (11-А), Палійчук Павло (11-Б), Лагутін Ілля (10-А) взяли участь у Всеукраїнській конференції «Україна – країни Сходу в ХХІ столітті в діалозі мов, культур, педагогічних систем: ціннісні виміри особистості». Захід відбувся на базі нашої школи-партнера Київської гімназії східних мов. Наша делегація мала змогу представити свою презентацію і почути думки інших під час учнівської студії: «Діалог і взаємодія українських та східних духовних цінностей – основоположні принципи толерантної особистості ХХІ століття». Також наші гімназисти мали змогу стати учасниками тренінгу «Успіх дарує крила».Nq9q6ztDFy4 (1)