SHAKE BRAINS

Що це таке? SHAKE BRAINS – це конференція, яка створена на принципі популярних сучасних презентувань неймовірних ідей, які варті уваги. Особливістю нашого проекту є акцент на думку молоді.
яка ціль проекту? Легкість поширення думок з громадськістю та розвиток комунікації між людьми.
Хто може брати участь? У SHAKE BRAINS можуть брати участь учні 10-11 класів загальноосвітніх,спеціалізованих шкіл, гімазій,
колегіумів, ліцеїв, а також студенти. Вони можуть як подати заявки на участь у конференції задля власного виступу, так і виступати у якості звичайного слухача. Також у ролі оповідача можуть брати участь люди обізнані в сфері, яка вибрана темою конференції.
Де проходить захід? Перша конференція буде проведена у школі-організаторі проекту (Перша міська гімназія м.Черкаси).
Як до нас потрапити? Все дуже просто. Якщо у Вас є бажання, то відстежуйте у соціальних мережах чи на сайті школи-організатора новини проведення конкурсу. Будуть створені анкети, за якими проходитиме відбір. Ви зможете їх взяти як у вашій школі, яка є
учасником проекту, так і в Інтернеті. Після заповнення анкети відсилайте її за будь-якою з цих електронних адрес:
kduda090303@gmail.com
lerasamokhvalova2000@gmail.com