Дебати у 9-б класі

20151216_09465220151216_094640

Учні 9-б класу з великою зацікавленістю провели дебати  по  використанню  ІКТ  в навчально-виховному процесі. Дискусія розгорнулась  з питань:  «Що таке для вас ідеальна школа?» та «На чому  варто будувати основу спільної шкільної системи».  Особливо  зацікавились  учні  обговоренням  питання  демократизації відносин  між  учнями та вчителями, можливістю використання  гаджетів на уроках та  роботи в Інтернеті.

Після проведення дебатів  стало зрозуміло, що навики використання ІКТ бажають бути кращими як для учнів, так і для вчителів. Освіта має орієнтуватися на перспективи розвитку суспільства. А це означає, що в сучасній освіті необхідно застосовувати найновітніші інформаційні технології. Нові інформаційні технології відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи.  Багато учнів виявили зацікавленість  у питанні  дистанційного навчання. Під час карантину, довготривалої хвороби діти мають  можливість виконувати завдання вдома, але хотілось би мати зворотній зв’язок з вчителем (консультація, перевірка  виконаних завдань тощо).

1 коментар

1. majawrzos

Здравствуйте,
    Меня зовут Майя. Мы встретились на конференции в сентября. Я буду твоим опекуном. Мое знание украинского и русского очень плохое, но я постараюсь, чтобы помочь вам столько, сколько я могу.
    Если у вас есть какие-либо вопросы или нужна помощь, вы можете написать мне на электронную почту, например В английском языке.
    Я думаю что самое трудное это начать проект, а потом уже легче.
    Я желаю вам успешной и плодотворной работы.