Дебати у 8-в класі

IMG_0451IMG_0454  Під час класних дебатів в 8-в класі учні запропонували модель , ідеальної школи: наявність електронних лабораторій в кабінетах хімії, біології, фізики, щоб кожен учень на уроці мав змогу спілкуватися з вчителем в електронному вигляді. Учні піднімали питання і дискутували з приводу безпечного Інтернету та культури спілкування. Дебати показали, що учнів хвилюють не лише проблеми використання ІКТ, а й інші.

1 коментар

1. majawrzos

Fantastic debate! And lovely pictures to watch :-)
    it is great that your students think about using the internet at school and for communication. At the beginning you have to set the rules and later you can enjoy online conversations.