Конкурс “Природа і фантазія”

На фотографіях лише частинка робіт, представлених учнями школи на конкурс “Природа і фантазія”. Компетентне журі визначило переможців конкурсу. Всі композиції з природного та штучного матеріалів виконані з творчим підходом та любов’ю до природи рідного краю. Кращі роботи відправлено на міську виставку, яка демонструється у виставковому залі Меморіального комплексу ” Борцям за волю України”. Серед призерів міського конкурсу роботи Коби Соломії – 5-б кл., Білінського Мар’яна – 9-а кл., колективна робота учнів 1-б кл. Відзначено активну участь у міському конкурсі Козирєвої Аліни 6-А кл., Суходольської Юлії, Костів Софії, Іваніва Романа, Лесів Роми, Юркевич Віки 8-А кл., учнів 5-А, 2-Б, 11 кл.,1-А, 4-Б, 2-А, 3-Б класів. У номінації “Аранжування та флористика” колективна робота учнів 9-б класу зайняла І місце в міському конкурсі та відправлена для участі в обласному конкурсі.
Бажаємо переможцям і всім учасникам конкурсу “Природа і фантазія” нових творчих злетів!

DSCN1860 DSCN1857 DSCN1854 DSCN1852 DSCN1851 DSCN1848 DSCN1841 DSCN1838 DSCN1836 DSCN1834

1. majawrzos

fantastic, well done!
    great that your students have a lot of different activities