Пам’яті Небесної сотні

IMG_2039

Вони гинули за честь, за волю, за Україну і за право бути  Українцем .

19 лютого, в День річниці Революції гідності  учні, вчителі та батьки школи вшанували пам’ять  Героїв Небесної Сотні. Було організовано флешмоб за участі учасників Майдану та воїнів АТО. Під час звучання Гімну Майдану “Пливе кача” учні запалили свічки біля символічної стели тих, хто загинув на Майдані, а також поклали живі квіти біля меморіальної дошки випускника школи Павла Коваля, який загинув у зоні АТО та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

IMG_1980IMG_2032

В цей день ми ще раз намагались засвідчити, що українці – нація, яка заслуговує на повагу і гідне життя.