Юні інспектори руху

DSCN1952 DSCN1955

DSCN1956

На форумі електронного щоденника учні, батьки та вчителі  за ініціативою  директора школи Білинського Я.Б. активно обговорювали питання: “Чи потрібно організувати зранку ( з 8.00 до 8.30) чергування (батьків, старшокласників,….) на пішоходних переходах поблизу школи для забезпечення безпечного переходу наших учнів, які йдуть до школи, через  три пішоходні переходи?”. Думки розділились.  Багато учасників форуму дотримувались  думки, що дітей потрібно вчити правил безпечного поводження на дорогах, тому що на інших переходах страхувати їх буде нікому. Але були і такі, хто дану ідею підтримав.  У плані експеременту протягом трьох днів старшокласники разом з працівниками поліції слідкували за дотриманням правил  дорожнього руху на пішоходних переходах біля школи. Ми побачили, що грубих порушень дотримання правил дорожнього руху зі сторони учнів не було. Але був ще один приємний момент: водії, які бачили учнів разом з представниками поліції біля переходів, зупинялись, навіть в цих випадках коли не було пішоходів.

1. Василина

Чудова ідея !!!!! На мою думку, дуже корисно для школярів!

2. Арсен

Чудовий захід.Потрібно почаще запроводжувати!!!!!!!!!