Не зупинятися на досягнутому – девіз творчих вчителів!

Як воно, працювати у школі ХХІ DSC_1005століття, обговорювали вчителі різного віку із різних куточків України на  вчительській (не) конференції міні EdCamp у Львові 12 березня та освітньому  форумі 13 березня  2016 року. Запропонована програма вчительських панелей дозволяла обрати цікаві теми для обговорення: “Драматичне виховання як можливість  розвивати м’які навики учнів”, “Філософія для дітей – навчаємось через співпрацю”, “Коучинг як ефективний спосіб взаємодії”, “Проектний підхід до навчання”. Вчителі обговорювали: дистанційне навчання, “перевернуте” навчання , «змішане” навчання або blended learning – коли вчителі та учні мають простір для свободи, міжнародний та власний досвід. Цікаво було послухати про «Роль директора у створенні інноваційного середовища в школі». А ще – знайомство з новими колегами. Учасниками заходу були і двоє  вчителів нашої школи – Ортинська Любомира Іванівна,  вчитель інформатики, та Дмитренко Віра Ярославівнга , вчитель географії, керівник гуртків.

12825320_1001277786575570_154591912_nDSC_1004DSC_1026DSC_0034