5-А: серія друга….

Прийшов час, щоб розповісти, які правила обговорювали під час дебатів у нашому класі… Все пройшло дуже добре, ми всі активно пропонували правила. Потім обговорювали, наскільки кожне з них можливе у нашій гімназії…. Зрештою вирішили все-таки пропонувати на загальних шкільних дебатах всі з них. Можливо, у когось з інших класів є подібні і ми отримаємо підтримку. А що ж запропонували?

1. Обмежити час користування електронними гаджетами.
  2. Для швидкого доступу до певних програм робити закладки.
  3. Розмовляючи по телефону треба користуватися гарнітурою, що дозволяє тримати телефон подалі від себе.
  4. Бажано не користуватися телефоном без потреб, на перерві, щоб не псувати зір.
  5. Запровадити ряд правил для збереження зору.
  6. Слідкувати за правильною поставою, правильним розміщенням телефонів та планшетів, що сприяє майбутньому здоров’ю.                                                                              Може ще щось і підтримаємо… А дебати гімназійні уже недалеко…

1. Лілія

5-А молодці ви найкращі з проекту класна школа! Так тримати!!!

2. andrailkiv

Дуже хочеться провести схожі дебати на іншу тему, було надзвичайно цікаво)

3. Настя

Так, отримала багато чудових вражень
    Але все-таки не погоджуюся з забороною користування тел на перервах.

4. Настя

Так, отримала багато чудових вражень
    Але все-таки не погоджуюся з забороною користування телефоном на перервах.

1. andrailkiv

Я теж, але більшість наших однокласників проголосувало ЗА цю зміну, тому , думаю, варто погодитись

5. 5-А ви молодці!!!
    Дуже гарні правила!На мою думку,саме такі правила повинні діяти у класній школі!

1. irsidanych

Дуже дякуємо! Ми також сподіваємось, що ці правила будуть у наші школі – “Класні школі”!!!!