Класні дебати у 2(6)-А класі

В нашому 2(6)-а класі  відбулися дебати щодо використання різних гаджетів у гімназії. Ми легко визначили, чим вони корисні, але довго сперечалися, чи варто їх використовувати на уроках, чи не будемо ми лише гратися ними. Дебати підготували та провели учні класу під керівництвом Тяска Дениса та Попіль Тетяни. Вони висунули ряд правил 2a2щодо використання ІКТ на обговорення учням класу. Ми склали список того, що можна виконати за допомогою цих гаджетів на уроці, щоб урок став цікавішим і нам було легко виконати завдання. А також ми визначили, для чого не можна їх використовувати.

Нам дуже сподобалися дебати, особливо зраділи, коли дізналися, що можна буде користуватися телефонами та планшетами за своїми правилами.
 Підвівши підсумки дебатів було прийнято наступні правила:2a3

1.  На уроках використовувати засоби ІКТ лише з дозволу учителя
  2. Використовувати планшети, телефони та інші гаджети на  перервах тільки з навчальною метою
    Кожен гімназист  мріє про сучасну комп’ютеризовану систему навчання: можливість користування на уроках планшетами, електронними підручниками та іншими сучасними гаджетами.  2a4

1. irsidanych

Я підтримую Ваші правила. І за те, щоб були електронні підручники. Це фізично легко не треба носини підручники. Молодці!

1. Наталія Грушко, учитель математики та інформатики

Рада за свою колегу та її учнів. Молодці!

2. Денис Тяско 2(6)-А Гімназія

Мені приємно, що наші правила сподобались гімназистам!

3. Ілля Гойман 2(6)-А Гімназія

Мені сподобались дебати проведені в нашому класі!!!

4. Роксолана Оробко 2(6)-А Гімназія

Я сподіваюсь гімназисти приймуть наші правила і будуть виконувати їх!!!

5. Анастасія Левицька 2(6)-А Гімназія

Мені було цікаво запропонувати одне із правил!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. Олена Бачинська

Мені дуже приємно, що наші правила сподобались гімназистам та вчителям гімназії)