Здорові діти – здорова нація

9 лютого в смт Стара Вижівка було проведено другий етап районних змагань «Веселі старти» серед збірних ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Дубечне, с.Кримне, с.Смідин та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

DSCN2238  DSCN2256DSCN2259                                                                                                       У  змаганнях брали участь учні 4 класів. Склад команди ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Дубечне: Якимук Богдан, Липка Павло, Ваврищук Тарас, Власов Роман, Лащук Андрій, Якимук Анна, Бащук Анна, Сливка Людмила, Скакун Маргарита, Ткачук Вікторія і Мальчук Дарина. Представник команди – Кабанов Дмитро Володимирович.

Спортивна програма складалася з п’яти комплексних естафет:

• «Садіння картоплі»;
  • «Флорбол»;
  • «Стрибунці»;
  • «Фітбол»;
  • «Фрізбі».

Результати змагань:  І місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія, ІІ – с.Дубечне, ІІІ – с.Кримне, ІV – с.Смідин.

ІІ місце – дуже гарний результат, що може підвищити мотивацію до занять фізичною культурою та спортом.

Дякуємо всім членам команди. Молодці!