Новий рік у школі

25 грудня у нашій школі святкували Новий рік. Святкування відбувалося у три зміни:  1-4 класи, 5-8 класи, 9-11 класи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно учні початкових класів водили хороводи, танцювали круг ялинки, хизувалися чарівними новорічними костюмами. Новинкою на Новорічному святі цьогоріч було проведення флешмобу Якимук Юлією Миколаївною, яка під популярні святкові музичні композиції виконувала нескладні танцювальні рухи, що дуже захопило не тільки учнів початкових класів, а й всіх гостей свята. Діди Морози та Снігуроньки також відзначалися надзвичайною активністю та креативністю. Вони зуміли настільки вразити дітей позитивом, що ті ще довго  були під враженнями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні 5-11 класів готували привітання та музичні номери. Вони зуміли достойно представити свої класи, чому, безперечно, сприяла робота керівника хореографічного гуртка Сторожук Наталії Вікторівни.

1 коментар

1. Ylia Soroka1

Зустріч Нового року у школі з Дідом Морозом та Снігуронькою – незабутня казка ,особливо для дітвори.