Ярмарок ІКТ

Після завершення роботи над Кодексом 2.0, всі з нетерпінням чекали, коли відбудеться шкільний ярмарок ІКТ. І ось настав цей момент.

Ярмарок відкрила координатор проекту Махун Людмила Петрівна, разом з командою нашої школи. А присутніх в кабінеті інформатики зібралося чимало: учні, вчителі, батьки, які з нетерпінням хотіли поділитися і навчити одне одного умінням, пов’язаним із розробленим у школі Кодексом у сфері ІКТ. Команда вчителів розповіла про етапи реалізації проекту та Кодекс 2.0. Виступали учні, які розповіли про свої враження та найбільш цікаві моменти реалізації проекту.


Учасники вчилися користуватися ІНТЕРНЕТом, цікавилися, які комп’ютерні та інтернет-засоби можуть бути корисними під час вивчення різних предметів та виконання різних завдань – які програми, які сайти? Коли і як використовувати мережу для перевірки знань? Якою мірою можна дозволити користуватися інтернетом, компютером, мобільним телефоном під час занять. Які технології можуть допомогти в оцінюванні? Як розумно й ефективно шукати необхідну інформацію в google? Ігри на шкільних комп’ютерах – коли і скільки? Із захоплення ознайомлювалися з програмами: Point Net; Aolobe Photoshop – тобто робота з графікою, Pover Point – програма для роботи з презентаціями, Microsoft Excel, Microsoft Acces – програми для роботи з таблицями та базами даних. Працювали в мережі ІНТЕРНЕТ, вивчали можливості браузерів: Сoogle Chrome i Opera.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні 10-11 класів ділилися знаннями у сфері комп’ютерних технологій, вчили новому вчителів, батьків та навіть дідуся і бабусь наших школярів. Зрозуміло, що всі завдання неможливо реалізувати без підключення до ІНТЕРНЕТу, а тому сама ідея використання безкоштовного Wi-Fi в школі була найбільш актуальною.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Усі учасники, які завітали на ярмарок, отримали задоволення та, безумовно, здобули нові корисні знання!

Share Button

4s коментарів

  1. Олена

    Вітаю! Ви дали глибокі знання щодо того, як користуватись інтернетом. Програми для роботи з презентаціями, графіками, базами даних – це вже вищий пілотаж

    Відповіcти

  2. Ми дуже старалися зацікавити батьків та вчителів, щоб вони відвідали Ярмарок. Це вдалося! Потім вони ділилися враженнями і були задоволені, що долучилися до роботи у програмі “Класна школа”. Не бійтеся змін. Все що відбувається, це на краще!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>