Дебати у 3 класі. Ігри онлайн

5 листопада у 3 класі були проведені дебати на тему “Компютерні ігри. За і проти”. Координувала роботу школярів Наталя Миколаївна Горщарук, класовод цього класу. У дебатах взяли участь 28 учнів, які  мали можливість висловити свої думки, пропозиції та зауваження. Спочатку діти працювали у групах, а потім у парах.  Ідеї були аргументовані та досить практичні.

1. Аврора

Думаю, що найважливіша вимога до комп’ютерних ігор, це їх дозованість. Учні виявили ентузіазм, бо це безпосередньо стосується їхнього шкільного життя. Успіхів!

2. Ylia

Iгри; якi носять розвиваючий характер сприяють розвиток здiбностей та навичок; розширюють свiтогляд та зближують однокласникiв на основi спiльних iнтересiв.

3. Ігри- це добре.Вони носять розвиваючий характер,об`єднують учнів спільними інтересами та сприяють розвитку мислення.!