День миру

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять в школу. Там, де засади суспільства міцні, цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей в сучасному світі це не більше, ніж казкова мрія. Вони живуть в атмосфері нестабільності і страху. Саме для них в основному і існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace), який був заснований в 1981 році Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Найменші учні нашої школи також долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». Вони ґрунтовно взялися до справи та виготовили голубів миру, якими прикрасили вестибюль школи та ігрову кімнату.

1 коментар

1. Moinsen,mal ein kleines Update: Die Hanse Merkur nimmt jetzt 59€ / Monat = 1,96€ / Tag bzw. 708€ / Jahr.Im Vergleich dazu ist der Tarif des ADAC als Mitglied für 819€ /2 Jahre ein SchÃe¤ppchnn Auch wenn dieser 50€ anstatt 25€ je Schadensfall nimmt. Man müsste schon regelmäßig neue Schäden haben damit man insgesamt über den Betrag der Merkur kommt!Gruß Torsten