Загальношкільні дебати

Загальношкільні дебати зібрали всіх бажаючих в кабінеті інформаційних технологій. Тут були і представники парламенту Учнівської республіки, і багато небайдужих учнів, головним чином, старшокласників, що захопились ідеєю зробити школу класною.

В першу чергу були озвучені всі пропозиції, акумульовані на класних дебатах. Деякі були спільно відредаговані та доповнені. Дебати «набирали обертів» – у творчій доброзичливій атмосфері ми співпрацювали в групах та в парах, що пропонували свої міркування до Кодексу школи.

Найбільше схвалення зустріли такі пропозиції:

• Використання кабінету інформаційних технологій в позаурочний час для занять по класах за графіком.
  • Створення Школи інформаційної грамотності для вчителів та батьків з залученням до викладання учнів.
  • Створення служби Довіри для допомоги та захисту від кібер насилля
  • Облаштування бібліотеки додатковими комп’ютерами (за умови успішного фандрайзингу)
  • Створення шкільного Інформцентру

Робота над Кодексом школи триває. Чекаємо нових пропозицій!

1. Ewa

Как думаете, когда Вам удастся закончить паботу над школьным кодексом? Вы представили интересные предложения по использованию ИКТ в школе. А какие ограничения? Привет всем, которые принимают участие в классной школе:)

1. lyumahun

Щиро дякуємо, Єва, за підтримку та змістовні коментарі!

2. Іванна

Всі хочуть змін, особливо молоде покоління. Приємно, що рівень інертності знизився і ми йдемо в ногу з часом!

3. Валерія Зінюк

Надіюсь, що спільними зусиллями ми досягнемо більших висот!
    Ми будемо намагатися робити все якнайкраще!

4. Pozharniy Vlad

Ми повинні краще пізнавати світ ,як реальний,так і віртуальний…

Ми всі спільними зусиллями вдосконалюємо нашу школу,але досконалості немає меж !

5. Вадим Терещук

На мою думку завдяки проекту ‘Класна школа’ ми більш детально і досконало розвинемо нашу школу як сучасний віртуальний світ! Я щиро вірю що наші зусилля, і спільна праця приведуть нас до перемоги, і тоді наша школа буде дійсно найкласнішою! :)

6. irtusyuk

А й справді залучення учнів,батьків та учителів до новітніх інформаційних технологій,зробить нашу більш сучаснішою!!!