Учні 11 класу працювали над створенням проекту “Збережемо память через створення навчально – просвітницького фільму про трагічні сторінки Волині. Голокост.” В цьому відео прозвітовано одинадцятикласниками Михайлом Ткачуком та Миколою Антонюком про виконану роботу. Зібрані матеріали опрацьовані і створення фільму на фінішній стадії. 

1 коментар
Напишіть відгук
Попередній пост: Готуємось до мабутнього
наступний пост: Повертаємось до витоків

Permalink
Дуже подобається,що учні 11 класу не обмежуються рамками шкільного підручника,а вносять свій вклад у вивчення історії рідного краю.