Конкурс “КОЛОСОК” у нашій школі

collage_photocat

24 листопада 2016 року учні нашої школи вже вкотре прийняли участь в Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі “КОЛОСОК”, який вперше був проведений в Україні у 2003 році. Він проводиться з метою розвитку у школярів інтересу до природничих наук. Учні нашої школи з надзвичайно великим задоволенням приймають участь у конкурсі, який містить цікаві завдання з хімії, біології, фізики, астрономії,географії. Щорічно багато учнів отримують «золоті» та «срібні» колоски.

1. ogerbanosenko

І в нас сьогодні писали діти цей конкурс. Бажаєм діткам гарних успіхів!

2. Олег Вікторович

Мені дуже цікаво, як ця подія стосується проекту “Класна школа”??? Навіщо дану інформацію розміщувати на цьому блозі це можна зробити на шкільному сайті!!!!