Наша переможниця

Могиль2Приємна звістка надійшла з Житомира, де відбувся обласний етап Всеукраїнської  олімпіади з географії. Перше місце посіла учениця 8 класу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Могиль Сніжана(учитель – Вєтрова Ольга Миколаївна). У навчальному закладі надзвичайно раді її перемозі та вважають цей успіх закономірним. Адже творча, працьовита, організована та відповідальна учениця приймала  участь у трьох районних олімпіадах і в кожній отримала призові місця.

– Вона вільна у своїх творчих проявах, творить, бо їй подобається процес  творчості,- розповідає про талановиту ученицю директор школи Галина Володимирівна Білім.

– Зазначу, що Сніжана до того ж стала призеркою районного етапу конкурсу знавців української мови ім. Т. Шевченка. Її духовна обдарованість пов`язана з високими моральними якостями, альтруїзмом, що прищеплені родинним вихованням.

Хочеться подякувати Сніжані за її працьовитість, за те, що сьогодні примножує здобутки нашої школи, займаючи активну життєву позицію. Ми щиро, радіємо її успіхам і віримо, що попереду  її чекає безліч нових досягнень та перемог. А ще – висловлюємо подяку батькам за належне виховання й підтримку доньки.