Дебати у 7 класі

rMIXG0Cranc

Учні 7 класу провели дебати на тему: «КЛАСНА ШКОЛА». Розповівши нашим товаришам про польсько-український проект, почали завзято обговорювати  кодекс нашого класу. Кожен з учасників дебатів завзято брав участь у дискусії й вільно висловлював свою думку.а об’єднавшись, розробили Кодекс 2.0.  .Кожен висловлював свої думки щодо використання ІКТ в шкільному житті. Дискутуючи, ми дійшли спільної думки й розробили наш класний Кодекс 2.0.

1 коментар

1. Justyna

Супер, что ученики охотно принимали участие в дебатах. Важно то что они сумели найти компромисс