Cтатус GoCamp отримано!

c846a0c65405b6579d0f2d0c9d8fea21Громадська організація GoGlobal разом з Посольством Сполучених штатів Америки в Україні, Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами в рамках Року англійської мови в Україні працювала над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів – «GoGlobal camps» – табір з поглибленим вивченням англійської мови. Більше ніж 3 тисячі шкіл з усієї України взяли участь в організації мовних таборів на базі навчальних закладів. І тільки 117 з них, за результатами мотиваційного конкурсу, отримали статус «GoGlobal camps».Особливістю «GoGlobal camps» стануть запрошені іноземні волонтери, які разом з вчителями показуватимуть, що вивчення мов може бути легким та простим, а перебування в літньому таборі – веселим, розважальним та яскравим. Вітаємо і нашу школу з перемогою та здобуттям статусу GoCamp. Чекаємо цікавого і корисного відпочинку.

Share Button

3s коментарів


  1. Вітаємо! Наш ліцей, також залюбки б, прийняв би іноземного волонтера, але нажаль нам не поталанило, і таку можливість отримала в нашому місті школа №2, яка має статус школи з поглибленим вивченням англійської мови. Та все ж таки, наші вчителя англійської мови будуть працювати в літньому таборі, де вже організовано мовний табір з учнів – етвінерів, які будуть зміцнювати свої знання з іноземної мови. Бажаємо яскравих вражень всім, хто хоче знати англійську мову якнайкраще! Успіхів!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>