DSCN4566

Вивчення польської мови

На базі Україно-Польського культурно-освітнього товариства «Полонія» в м.Мелітополь організовано вивчення польської мови для всіх бажаючих – дітей, молоді, а також старшого покоління. Першим представником Вознесенської школи, яка виявила бажання вивчати польську мову стала практичний психолог Ткачук Алла Олександрівна. Вона  зазначила, що можна лише вітати ініціативу, тих людей які прагнуть розширити власний світогляд, опанувати мову, вивчити історію та культуру сусідньої держави.

DSCN4559

Членами учнівського самоврядування «Веселкова країна», Вознесенської ЗШ I-III ступенів, було внесено пропозицію вивчати нову мову. Так з вересня на базі нашої школи плануються заняття з вивчення польської мови для всіх бажаючих учнів.