Відкриття “Класної школи” в 2016-2017 н.р.

20 вересня в актовій залі школи відбулося урочисте відкриття проекту «Класна школа» в 2016-2017 навчальному році. Присутніми були представники команд 5-11 класів, педагоги, а також члени батьківського комітету.

DSCN5860

Директор школи Биковський М.М. привітав усіх із початком роботи над новим етапом проекту та побажав, щоб усе заплановане було реалізовано та досягнуто нових результатів.

DSCN5859

Координатор проекту привітала учнів 5 класу, які приєдналися до «Класної школи». Окреслила план дій на цей період для усіх  команд.

DSCN5875

1 коментар

1. Ewa Borgosz

Педагогический коллектив и во главе с директором составляет коллектив – и это в нашем проекте очень важное. Как Вам удаётся коллективно работать? Что Вы бы посоветовали учителям, в которых школах только несколько учителей активны в проекте?