Класні дебати

З 12 по 14 квітня у НВК проходили  дебати у 7-10-х класах, які проводили вчителі Команди, закріплені за  класами.  Учні були ознайомлені з Принципами «Класної школи». Кожен Принцип було обговорено, записано на дошці. Після цього за допомогою «мозкового штурму»  було записано запропоновані учнями пункти Правил використання ІКТ у школі та пункти відповідальності за порушення правил.

Методом відбору залишено дев’ять важливіших правил.  Наступний етап – робота в групах за принципом гри «Діамант». І ось результат – Кодекси класів готові!

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

1. Justyna

Это хорошо, что Вы думаете о развитию математических и информатических способностей учеников. Вы предложили очень разные тематические уроки, благодара чему каждый ученик мог найти что-то для себя.

2. Justyna

Отлично, что ученики могли говорить на тему исползования ИКТ в школе и опастности исползования современных технологий. Таким образом был создан. Кодекс 2.0 будет выполняться.