Шкільні дебати

1

18 квітня у нас в НВК проводились шкільні дебати, на яких обговорювалась версія Кодексу 2.0. Участь брали представники 5-11 класів школи, класні керівники, класоводи, члени батьківського комітету та  члени Команди. Тематикою дебатів стали принципи хорошої школи у контексті використання в школі ІКТ. Відкрила дебати Сивізіна Н.П., координатор, яка нагадала про їх ціль, правила дебатування та час.

Представники кожного класу представили пропозиції положень «Шкільного Кодексу» та їх обґрунтування.  При обговоренні  учнями було запропоновано «Шкільний Кодекс» поділити на два розділи: «Правила використання ІКТ та безпека в Інтернеті» і «Відповідальність за порушення Правил», бо в класних Кодексах були такі пункти.  Представники   батьківського комітету підтримали Правила та схвалили  пункти про відповідальність учнів за порушення Правил. Вони запропонували зробити банер «Кодекс 2.0», який буде знаходитись в холі,  при вході в школу. Вчителі внесли пропозицію:  Кодекс 2.0 надрукувати в  шкільних щоденниках учнів на новий навчальний рік.  Команда приготувала декілька ескізів оформлення  банеру. Учасниками дебатів було обрано ось такий ескіз:

1. Justyna

Очень хорошо, что в создании Кодекса принимали участие ученики, учителя и родители. Отличноя идея создать банер и распечатать брошюры с Кодексом в будушем году.

2. Алла Ткачук

Важливим є те, що до проведення дебатів ви залучили велику кількість учасників. Школярі були добре підготовлені та обізнані з проектом “Класна школа”. На мою думку це є велика заслуга шкільного координатора.
    Дуже вдала ідея зробити банер під назвою «Кодекс 2.0» та розмістити його в холі школи, щоб кожен не забував і дотримувався цього Кодексу.
    Мені хочеться дізнатися як ви будете друкувати Кодекс 2.0 в шкільних щоденниках учнів (вклеювати аркуші паперу чи замовляти в типографії вже готові щоденники з потрібною інформацією). Поділіться своїм досвідом.