Учень року

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

14 квітня бібліотека нашої школи знов зібрала любителів і шанувальників красного слова, які цінують і розуміють поезію та прозу, а деякі роблять свої перші кроки.  Було проведено шкільний  конкурс «Учень року» в номінаціях «Поет року» та «Прозаїк року».  Як у кожного конкурсу є журі. Вже більше десяти років на такі зустрічі ми запрошуємо поетів-земляків Томшу Євгенію, Мальцеву Галину, Єфименко Анатолія.

Ми слухали поезію і прозу авторів. Вони всі різні за віком, але їх об’єднує одне прагнення – зробити світ кращим, добрішим, духовно багатим. А  кожен вірш поетів-земляків – це сповідь, незабутній етюд із їх життя.

Підсумки конкурсу в номінації  «Поет року»:

• «Поет року» – Погуляйло Вікторія – 11-А клас;
  • І місце – Куцева Олена – 10-А клас;
  • ІІ місце – Чернова Анастасія – 9-А клас;
  • ІІ місце – Карамишева Карина – 10-в клас;
  • ІІІ місце – Овсяннікова Анастасія – 8-Б клас;
  • ІІІ місце – Балута Віта – 8-А клас.

Журі  відзначило вірші юної конкурсантки Соловйової Софії, учениці 6-А класу.

Підсумки конкурсу в номінації «Прозаїк року»:

• «Прозаїк року» – Погуляйло Вікторія – 11-А клас;
  • І місце – Куцева Олена – 10-А клас.

1. Богдана Сніцар

Дуже цікавий конкурс. Учні можуть проявити себе і показати свій талант. Бажаємо успіху в майбутніх досягненнях!

2. Justyna

В вашей школе был организован интересный праздник литературы. Это развивает креамив учеников.