Тепло дитячих рук та сердець – воїнам АТО

«Тепло дитячих рук та сердець – воїнам АТО». Під таким гаслом у навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» Смілянської міської ради Черкаської області проходила благодійна акція, метою якої є підняти бойовий дух українських воїнів, нагадати їм, що Україна переживає і молиться за своїх захисників, а головне їх люблять, знають наймолодші українці – наші діти.

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і перебувають на лікуванні. Усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов до небайдужих людей.

Учнями школи були виготовлені обереги, написані листи та намальовані патріотичні малюнки воїнам АТО. Кожна дитяча робота пронизина щиросердечними побажаннями українським воїнам: якнайшвидше повернутися додому з перемогою, любові до України та бажаннями жити у мирі. Участь в акції взяли й учителі та батьки. Для передачі благодійної допомоги воїнам до школи 17 березня 2016 року завітали волонтери. За їхніми словами, листи та малюнки дітей необхідні солдатам. Вони їх носять при собі як обереги, облаштовують цілі куточки підтримки на блокпостах та в армійських наметах у зоні АТО.

Нам дуже приємно, коли воїни АТО на знак подяки передали учням школи відеозаписи: «Учням, вчителям та батькам щира подяка за допомогу та підтримку. Ваші малюнки та листи стали для нас оберегом. Слава Україні! Героям Слава!».

20160317_10103520160317_105853

1 коментар