Дякуємо за відвагу

У Смілянському навчально-в иховному комплексі загальноосвітньої школи № 15 відбулася зустріч, приурочена Героям Небесної Сотні.

Голова благодійного фонду «Смілянщина патріотична» Беценко Олег Миколайович  вручив закладу подяку за активну громадянську позицію та вагомий внесок у благодійну діяльність, направлену на моральну та матеріальну підтримку Збройних Сил України. Волонтери разом з воїнами подарували до шкільного музею державний прапор України з підписами та побажаннями воїнів АТО, танкову гільзу, ручний протитанковий гранатометр, гільзу самоходку, патрони.

Учні передали солдатам продукти харчування, обереги, листи та малюнки з надписами: «Діти хочуть МИРУ!», «Повертайтеся живими». Також школярі висловили нашим героям-воїнам найщиріші слова вдячності за їх відвагу, мужність та героїзм та пообіцяли рівнятися на них і стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за народ.