Класні дебати

Загальношкільним дебатам передували класні дебати. Хочемо, дещо із запізненням, про них розповісти.

П’ятим та шостим класам було запропановано поговорити на тему “Школа моєї мрії”. Наприкінці обговорення вони із задоволенням намалювали школу своєї мрії. Вона у них вийшла, звичайно, комфортною, обладнаною найновішими гаджетами та із живим куточком

SDC11375

Восьмі та дев’яті класи обговорювали тему “Сучасні гаджети Користь чи шкода?” Учні дійшли висновку, що під  контролем вчителів гаджети будуть дуже корисними у навчанні.

Десяті класи провели дебати на тему “Що ми можемо зробити, щоб наша школа стала кращою?” Серед запропановоного було: брати участь в роботі шкільного радіо, влаштувати скриньки із книгами в коридорах, роздільно збирати сміття, допомогти молодшим учням оволодіти корисними вміннями тощо.

1. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Учасники дебатів – молодці. Вони активні, розумні, креативні та вміють висловлювати свої думки! Дуже мені сподобалась ідея учнів 5-6 класів намалювати “Школу своєї мрії”. Малюнки ви можете сфотографувати та розмістити.
    Вся робота чітко спланована, злагоджена і має результати. Не зупиняйтеся на досягнутому, діліться власним досвідом роботи в проекті “Класна школа”.

2. ogerbanosenko

Дуже цікаві ідеї висловили діти, варто до них прислухатись. Діти будуть бачити, що їх чують, що в їх руках їх доля, майбутнє.