Ми маємо кодекс!

Так, наш кодекс невеликий, але ми намагались знайти компроміс між бажаннями та можловостями. Ось цо в нас вийшло:

Кодекс

• Використовувати електронні гаджети (телефони, планшети, електронні книги) з дозволу вчителя  та лише як засіб навчання
  • Не використовувати гаджети  для ігор, на контрольних та самостійних роботах
  • Активізувати  спілкування «учень—учитель» через блог учителя та соціальні мережі
  • Створити перелік корисних сайтів для учнів
  • Спробувати налагодити спілкування з батьками через електронну пошту (зауваження, подяки)
  • Розробити проект щодо організації шкільного радіо
  • Запровадити  у навчання більше  командних проектів
  • Допомагати людям старшого віку користуватись мобільним телефоном, Інтернетом, інтернет-банкінгом
  • Пам’ятати про безпеку в інтернеті
  • Чергувати роботу з гаджетами з активним відпочинком на свіжому повітрі

1. ogerbanosenko

Вітаю, з оформленням вашого шкільного Кодексу. На мою думку, він не такий вже і малий. Чіткий, проектний(з нього можна через деякий час визначати,чи виконанно досягнуте).Пунк другий викликає питання, бо побудований на запереченні, що негативно сприймається учнями, та й він випливає з першого, тому виглядає як уточнення.
    Успіжів в реалізації задуманого!

2. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Варто відзначити високий організаційний рівень підготовки та створення Кодексу.
    Кодекс зрозумілий і його з легкістю можна впроваджувати у навчально-виховний процес в школі. Ви змогли зацікавити всіх учасників шкільної команди проекту “Класна школа” з чим вас і вітаю.