Дебати у 7-Б класі

Учні класу дискутували щодо ролі комп”ютера та інтернета у житті сучасного школяра. На дебатах виробляли правила безпечного користування комп”ютером. З”ясовували як використовувати доступний вміст (тексти, фото, відео тощо), як знайти потрібний матеріал для підготовки до уроку. Сподобалася колективна робота і можливість висловити свою думку.

1IQT4AAld2s aMpwXB9PXXA q-4ZDgMy45I TS-JKbA8Q0g uru2uIiL_Tw UX7UsUAzu90 Vb3mUCRnZ4Y

1. Вадим

Привіт. У вас все так гарно виходить, і правила навіть виробили, а чи плануєте їх дійсно дотримуватися?

2. Justyna

Хорошо что ученики нашли так много плюсов и минусов в использовании технологии на уроке.

3. antmolch

Головне аби ці правила дійсно дотримувалися на яву ,а не тільки на словах!